Zdenka recepty

Svatební

Prstýnek z kovu Vás dva spojí
a protká leskem i Váš dům,
co víc si přát, jste šťastni, jste svoji,
vstříc jdete těm nejhezčím dnům.

Co krásnějšího může být,
než sny o lásce ve dvou snít?
Co vzácnějšího může být,
než jeden pro druhého žít?
Co více může člověk chtít,
než lásku sňatkem završit?
Krásný život ve dvou Vám přeje

 Dnes jste si řekli svoje ANO a tím je všechno ujednáno. Ze srdce bych vám přála, aby vaše láska jako víno zralá. Aby září žhnula jako věčná svíce, které neubývá, ale je jí stále více.

Milý ženichu, ať Ti stojí hodinu, ať ti stojí rok, ať Ti stojí sto roků - věrná žena po boku! Milá nevěsto, Tobě ať se otevírá každý den - štěstí v kruhu rodinném.

Drazí novomanželé, na břehu řeky toku, myl si velbloud prdel třístá roků. Aby i ten váš svazek tak dlouhý byl, jak si ten velbloud tu prdel myl.

                                                                                                  Jak ty jemu, tak on Tobě, věrni buďte v každé době. Jeden druhého si važte, stále s láskou žít se snažte. Láska největší je dar, buďte navždy šťastný pár!

Dnes Vám všichni blahopřejí, slavnostní už zvony znějí, tak ať je toto vaše ANO dnešního dne požehnáno. Co je láska, to už víte, co je štěstí pochopíte, až se sklánět budete, nad postýlkou dítěte. A tak pro lásku, pro štěstí, pro všechno co Vás chrání, pro brzkou kolébku přijměte blahopřání. Žijte jeden pro druhého, než přijde ten třetí a pak lásku rozdělte si mezi Vás a děti.

Už Tě chytla, už Tě čapla, už Ti muži, pusa sklapla. Nečerti se kohoute, už máš hlavu v chomoutě. Nebudeš sám, budeš v páru, tahat tu manželskou káru. Drž si ženo muže zkrátka, zavírej si za ním vrátka, šlap mu hezky na paty, ať ví, že je ženatý. Tak jak Rumcajs s Mankou v lese, stejně i Vy, milujte se. A ať se Vám nestýská, pořiďte si Cipíska.

Co krásnějšího může být, než sny o lásce ve dvou snít? Co vzácnějšího může být, než jeden pro druhého žít? Co více může člověk chtít, než lásku sňatkem završit? Krásný život ve dvou Vám přeje...

Mohli bychom hledat dlouho, mohli bychom hledat všude, ale těžko bychom našli LEPŠÍ PÁR! Blahopřejeme k svatbě a přejeme hodně štěstí a lásky!

Žijte jeden pro druhého než přijde ten třetí a pak lásku rozdělte si mezi Vás a děti. Blahopřeji k Vaší svatbě

                                                                  
Každý má svou pohádku, každý chce dojít k cíli, ať se Vám všechno vyplní, o čem jste spolu snili.

V řadě dnešních gratulantu řrejeme Vám maličko, v manželstíi ať Vám slouží zdraví, láska, štěstíčko.

Manželství je "prý" krásná věc. Jen někdy "prý" to není k vydržení. Tak Vám přejeme, aby Vám to vydrželo hodně dlouho.

Na váš slavný den, přejeme vám blaho jen. Nevěsto, už nejsi děcko, miluj ženicha nadevšecko. Miluj ho a líbej vřele, nos mu jídlo do postele. Ženichu milý, už je to jisto, pod pantoflem je Tvé místo. Prachy domů nosit musíš a při tom si stojku zkusíš. Nedělej si z toho nic, vždyť těch chlapů už je víc. Ať se jen štěstí na Vás směje, ze srdce Vám vroucně přeje...


                                                              


                                                                      
Když je děvče na vdávání, touží stát se mladou paní. Vybere si k sobě muže, který se ji líbit může. A pak jednoho dne ráno, všechno změíi slůvko "ano". V líbánkách čas potom letí, vrána s čápem nosí děti. Žena má vždy šťastná líčka, pokud ji muž s láskou hýčká. Mnoho štěstíi, lásky a vzájemného porozumění ve Vašem společném životě přeje...

Ženichu - nějaký čas s Tebou chodila, nakonec Tě přece dobila, přišla Tvoje hodina, padni jako hrdina. Nevěsto - buď k němu sladká, drž ho ale pěkně zkrátka, ať ta hlava rodiny poslouchá jak hodiny. Ještě radit Ti chci k tomu, nepouštěj ho často z domu, buď na něho jako četník, vezmi mu vždy každý pětník.

Hodně štěstí, málo pláče a do roka kudrnáče. Pořádnýho pořízka, ať postýlku roztřísá!

Milý hochu, sundej trenky, do roka, ať visí plenky. Nemusíš se vůbec bát, přídavky Ti platí stát. Když Ti nedá kolik třeba, zbytek doplatí Ti děda. Blahopřejeme k získání úředního potvrzení vaši dosavadní ilegální činnosti.


                                                                             


Už Tě chytla, uz Tě čapla, už Ti muži, pusa sklapla. Nečerti se kohoute, už máš hlavu v chomoutě. Nebudeš sam, budeš v páru, tahat tu manželskou káru. Drž si ženo muže zkrátka, zavírej si za ním vrátka, šlap mu hezky na paty, ať ví, že je ženatý. Tak jak Rumcajs s Mankou v lese, stejně i Vy, milujte se. A ať se Vám nestýská, přriďte si Cipíska.

Plujte loďkou štěstí svého, do přístavu manželského. Bořrek, těch se nelekejte, na zlý vitr pozor dejte. Loď si držte v pořádku, rozmnožujte posádku. Vaše malá loď již plyne oceánem života, kdo se nedá, nezahyne, kdo se boíi, ztroskotá. Námořník, ať z vás je jeden, kormidelník druhý zas, schází vám jen plavčík malý a ten příjde v pravý čas.