Zdenka recepty

K narozeninám

Oceán štěstí, moře lásky, řeku přátelství, potok sexu, vodopád zdraví, pramen touhy a jen kapičku zklamání Ti k narozeninám přeje

Není důležité být první, kdo Ti dnes bude přát. Důležité je mít Tě v srdci a říci: "Díky, mám Tě rád."

Narozeniny mají vždycky 3 stádia: první stádium je vzrušení před oslavou, druhé stádium je radost během oslavy, a třetí stádium je kocovina po oslavě! Veselé narozeniny a hlavně žádnou kocovinu přeje...

Vezmi dostatečnou porci radosti ze života, přimíchej důvěru, lásku a humor, přidej pořádnou dávku zdraví a v libovolném množství štěstí a to vše dochuť sklenkou dobrého sektu. Vše nejlepší!

Je tady den, ne není to sen! Máš narozeniny a já ti chci dát dárek jediný. Abys šťastná, zdravá byla, s láskou štěstím v srdci žila. Ať ti dneska všichni přejí, ať se s tebou krásně smějí. S láskou v srdci miluj toho i kdyby ti nedal mnoho. Láska nejde přece dát ta se musí získávat. Zvedám číši připijím, že rád tě mám se netajím. Polibek posílám sladký aby tvůj život nebyl krátký.

Život Ti píše zas o rok víc, slovíčkem psaným chci tedy říct: Žij podle svého, měj pevné zdraví, narozeniny oslav tak, jak se slaví. Popíjej víno, písničku zpívej, s veselou náladou na svět se dívej.

Dárkem k narozeninám není nic co se zlatem třpytí, je to láska, úsměv, pohlazení nad takový dar žádný není. Proto Ti přeji hodně štěstí, zdraví, lásky a na čele žádné vrásky. Dlouhý život bez bolesti, plný radosti a neřesti.

Posíláme v blahopřání spoustu malých kytiček. Každá z nich ať přinese Ti jedno z našich přáníček. Mají v sobě štěstí, zdraví, radost, klid a hodně lásky. Ať máš vždycky mladé srdce, hodně přátel, žádné vrásky!

Krasný je život, krásný je svět, vždyť je Ti teprve #věk# let. Buď stále šťastná, jako jsi nyni, ať se Ti úsměv na tváři třpytí.

Ať je lodička tvého života lehká a veze jen to, co potřebuješ: Útulný domov a prosté radosti, pár přátel hodných tohoto pojmenování, někoho koho miluješ a někdo, kdo miluje tebe.

Tak už si ve věku kdy nestačí jen věřit na zázraky... Nezbývá než se na ně spolehnout! Krásné narozeniny!

Spěchám a spěchám, chtěl bych být první v ten velký den, něco Ti přát. Velikou lásku, štěstí a zdraví a taky pusu chtěl bych Ti dát.

Až probudíš se v den svých narozenin a všichni kolem ti budou přát, chtěla bych ač není mi přáno jít a velkou pusu ti dát.

Když jsem se dozvěděl, že máš narozeniny, ucítil jsem ten silný, vřelý, bublavý pocit někde hluboko uvnitř ... Ale ukázalo se, že to byly větry! Krásné narozeniny!

Našemu super oslavenci. Hurá, slavit budeme, na Tebe připijeme! Dárků bude hromada, k tomu skvělá nálada! Ať máš ty nej narozeniny!! Ze srdce přeje medvídek Pú s kamarády a ...

Před rokem se narodilo jedno malé miminko, už se spoustu naučilo a vyrostlo nám malinko. Na tvářičce malé sladký úsměv stále přejeme Ti jen tak dále. Všechno nejlepší k narozeninám!

Naše milá dceruško! Přejeme ti krásné narozeniny! Ať je prožiješ s úsměvem na tváři. Máme tě moc rádi a posíláme hodně moc pusinek, ty naše zlatíčko. PS:měj se moc krásně

Hodně zdraví, spoustu štěstí, moře lásky od nás máš, ať nám rosteš jako z vody, tím nám radost uděláš! Krásné narozeniny!

Dnešní den je pro tebe den, kdy oslavíš své čtvrté narozeninky. Před čtyřmi roky jsi ještě byla maličká, ale teď už jsi skoro veliká a všemu rozumíš. Už tolik nezlobíš maminku, tatínka a ani svoji starší sestřičku, která Tě má moc ráda. Všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky Ti přejí...

Je to právě ... let, co jste oba spatřili tento svět. K narozeninam Vám přejeme, jak to zvykem bývá, aby se Vám splnilo, vše co srdce skrývá. Hodně štěstí, hlavně zdraví, pohodičku, dlouhé mládí. Nechť provází Vás samá radost, naděje a žádná starost. To Vám přeje z celého srdíčka Váš strýček a tetička

Nedávno jsi školu vyšla, práce začala včera, ke kulatinám jsi dnes došla, teď mladá jsi to žena.

Mnoho trní narůst musí než vykvete růže, mnoho chlapec zkusit musí než doroste v muže.

Dobré ráno sestřičko milá zajisté už ses probudila že dnes máš svátek kalendář povídá proto Ti hned po ránu náruč plnou květin má rodina posílá Tak se měj krásně života užívej ve štěstí a zdraví na svět se směj a i když je to jen smskou posílám pusu - tu nejsladší a hezkou!

Často jsem říkala lidem okolo sebe, jak skvělou mám sestru. Dnes to říkám Tobě. Hraješ v mém životě moc důležitou roli a já Tě mám moc ráda, sestřičko.